KURZ PSÍ ŠKOLKY

Ve školce vítáme každého, kdo má zájem se svým pejskem pracovat. Náplní kurzu je především socializace, jak komunikovat se psem a učení základních povelů, důraz klademe hlavně na přivolání. V případě individuálních dotazů se je snažím zodpovědět a poradit vždy na konci hodiny.
 
Školka pro štěňátka probíhá dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim. Dle mých časových možností a také dle počasí, buď v sobotu ráno nebo v neděli odpoledne. Všechny účastníky informuji emailem a když se něco narychlo změní, tak na telefonní číslo.
Veškerá naše práce probíhá formou pozitivního posilování. Pejsci jsou v kurzu rozděleni do skupin dle velikosti, stáří a šikovnosti. V jedné skupině nikdy není více než 8 pejsků, snažím se ale spíše o počet 6 psů. Kurz má 10 lekcí, poslední hodinu dostanou účastníci vysvědčení se slovním ohodnocením. Cena kurzu je 700,- Kč. Délka trvání jednotlivé lekce je cca 45 minut, záleží na počtu pejsků a intenzitě cvičení.
Pokud se tedy rozhodnete náš kurz navštěvovat, prosím o vyplnění této přihlášky, na základě které vás budu kontaktova: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1268SSvCXtsru6TAhNJJ0P3Cesqt4cnWyHX_-u002lnk7bw/viewform?usp=sf_link 
Pokud vás již trápí nějaký problém, prosím napište mi o něm. Až po první hodině se můžete rozhodnout zda Vám můj způsob vedení vyhovuje a zda budete chtít školku navštěvovat.
Na první hodinu, která začíná koncem února/března (jarní kurz) a konec srpna/začátek září (podzimní kurz) si prosím vezměte
s sebou:
- ne nažraného ale ne hladového psa  (vynechejte krmnou dávku nebo ji alespoň ponižte)
- očkovací průkaz pro kontrolu (ochrana pro všechny)
- krátké vodítko
- dlouhé vodítko (stopovačka) ne flexi!
- dostatek pamlsků (co má pejsek rád, vhodný je frolic, piškot, párek atd.) nakrájené, nalámané na co nejmenší kousky
- oblíbenou hračku, balonek
- vhodné oblečení, na kerém Vám nebude vadit možné zašpinění, na nohy doporučuji holiny, obzvlášť po dešti
- dobrou náladu
Budu se těšit na případné setkání s námi ve školičce!
Jana Janíčková